TV Program - Středa 12. srpna

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
Arena Sport 1 Arena Sport 1
Právě běží 01:15 - 07:00
sport
Nočné vysielanie
Arena Sport 2 Arena Sport 2
Právě běží 00:00 - 09:00
sport
Nočné vysielanie
Arena Sport 1
07:00
sport
Športové sekundy
Športové spravodajstvo
07:10
sport
Joga s Miou
Precvičte si jogu s lektorkou Miou
07:40
sport
Fitness Doma
Zacvičte si v pohodlí domova s fitness trénerkou Monikou Zajícovou
Arena Sport 2


Arena Sport 1
08:00
sport
Štúdio Šport
Dušan Gabáni spovedá známych športovcov – tentoraz bez dresu
08:30
sport
Nesmrteľní
Dokument o jedinečných osobnostiach športu
09:00
sport
Motoring
Novinky a testy áut
09:35
sport
Perth Glory - Western United
Priamy prenos z 24. kola austrálskej A-League
Arena Sport 2
09:00
sport
Športové sekundy
Športové spravodajstvo
09:15
sport
FC Zürich - BSC Young Boys
Záznam z 32. kola švajčiarskej Superligy
11:00
sport
Play-off
Nová diskusná relácia s osobnosťami slovenského športu
11:45
sport
Športové sekundy
Športové spravodajstvo
Arena Sport 1
12:00
sport
Beijing Sinobo Guoan - Hebei China
Priamy prenos zo 4. kola čínskej Superligy
14:00
sport
Feyenoord - Sparta Rotterdam
Záznam z prípravného zápasu holandskej Eredivisie
Arena Sport 2
12:10
sport
AFC Ajax - RKC Waalwijk
Záznam z prípravného zápasu holandskej Eredivisie
14:10
sport
Futbaloví Velikáni - Laudrup
Magazín o velikánoch svetového futbalu
14:45
sport
Henry 180
Záznam z pretekov NASCAR Xfinity Series
Arena Sport 1
16:00
sport
Športové sekundy
Športové spravodajstvo
16:15
sport
Joga s Miou
Precvičte si jogu s lektorkou Miou
16:45
sport
Fitness Doma
Zacvičte si v pohodlí domova s fitness trénerkou Monikou Zajícovou
17:00
sport
Nesmrteľní
Dokument o jedinečných osobnostiach športu
17:30
sport
Volant Magazín
Zaujímavosti zo sveta auto-moto
18:30
sport
Štúdio Šport
Dušan Gabáni spovedá známych športovcov – tentoraz bez dresu
19:00
sport
Motoring
Priamy prenos zo 40. kola anglickej EFL Championship
19:30
sport
Futbaloví Velikáni - Laudrup
Magazín o velikánoch svetového futbalu
Arena Sport 2
17:15
sport
Tímy snov
Slávni trenéri zostavujú tím snov
18:15
sport
Oxford Utd. - Wycombe Wanderers
Záznam z finálového zápasu playoff anglickej League One
Arena Sport 1
20:00
sport
Tímy snov
Slávni trenéri zostavujú tímy snov
20:30
sport
WS Wanderers - Melbourne Victory
Záznam z 27. kola austrálskej A - League
22:30
sport
Beijing Sinobo Guoan - Hebei China
Záznam zo 4. kola čínskej Superligy
Arena Sport 2
20:30
sport
Beijing Sinobo Guoan - Hebei China
Záznam zo 4. kola čínskej Superligy
22:30
sport
Play-off
Nová diskusná relácia s osobnosťami slovenského športu
23:15
sport
Perth Glory - Western United
Záznam z 24. kola austrálskej A - League
Arena Sport 1
00:15
sport
Nočné vysielanie
Arena Sport 2
01:00
sport
Nočné vysielanie
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2020, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 2.457/0.276