Komentáře uživatele lucy.v

lucy.v

lucy.v zprava

Napsat uživateli zprávu

oblíbený

Přidat uživatele do oblíbených

  

Řadit dle:   Názvu filmu   |   Od nejnovějších

Počet komentářů: 54
23 (The Number 23)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 23.2.2012
Jo, tak tohle bylo fakt   hustý! Jim Carrey se mi   líbí víc v takovýchto   filmech než v komediích jako   Zvířecí detektiv. To   opravdu nemusím.
Tenhle film mě fakt   dostal, přistihla jsem se,   jak během sledování   sčítám své datum narození   atd.
Čekala jsem bez   dechu, jak to dopadne a   závěr mě šokoval! Miluju   filmy, kdy člověk skoro do   konce netuší, v co se to   vlastně vyvine. Určitě   všem doporučuji, nudit se   určitě nebudete!!!
mám ráda parodie, třeba   žhavé výstřely, pobírám   i scary movie, ale tohle? To   je fakt moc. To ani není   parodie, to vymyslel nějaký   absolutní sexuální úchyl a   po 30-ti minutách (přítel   dal 10 minut a stačilo), jsem   to vzdala a utekla od tv. To   se fakt nedá sledovat a to   už jsem v sobě měla pár   piv, ale bylo to i tak na mě   moc :-(
60 sekund (Gone In 60 Seconds)
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 28.12.2008
Jeden z filmů, kde vypadá   Nicolas Cage sexy. Angelina   Jolie také. Super akční   film, vtipný, napínavý,   rychlý sled událostí bez   nudných pasáží, vřele   doporučuji! Viděla jsem to   nejméně 6x a stále je na co   koukat. Tenhle film neomrzí.   A ještě si u něj   prohlédnete super káry!
A-Team (The A-Team)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 30.11.2019
Totální americká   zhovadilost, ale bavila jsem   se od začátku do konce.   Kromě vtipných scén je i   příběh zajímavý a plný   zvratů, líbí se mi v   určitých scénách to   dokonalé rozfazovani akce na   detaily. Super oddychovka, nic   na přemýšlení, ale super.   Jeden z mých oblíbených   oddychovek
Alenka v říši divů (Alice in Wonderland)
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 25.8.2011
Tim Burton se zde určitě   nezapře, nicméně čekala   jsem od filmu trochu víc.   Nebylo to špatné, podívám   se ráda znovu, hodně věcí   tak bylo opravdu krásně   propracovaných po   Burtonovsku, ale stejně mi   tam něco trochu chybělo.   Hodnotím 70%
Apokalypsa (Apocalypse Now)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 22.3.2009
Řeknu to po pravdě. Mám   seznam filmů od kamaráda a   podle něj se řídím. Jeden   z filmů, co mi doporučil, je   právě tenhle. -půjčila   jsem si ho a opravdu toho   nelituji. -Ćekala jsem, že   to nebude nudné. Ale   předčilo to mé   očekávání.Krásně to   vystihuje podstatu   nesmyslnosti války. Možná   až moc, ale hudba, efekty,   vůbec vystižení psychiky   postav, neskutečné a přitom   tak pravdivé. Vlastně , co   si nalhávat. Fascinující   film, určitě se k němu   časem ještě vrátím.   Stojí to za to vidět a   hlavně pochopit tu celou   absurditu, pokud to vůbec   lze.
Bathory
Hodnocení: 3 / 10
Přidáno: 21.2.2012
Čekala jsem všechno možné,   ale tohle opravdu ne. Ani   netuším, do kterého žánru   film zařadit.
Herecké   výkony podprůměrné, bitvy   radši ani neřeším, první   půlku filmu jsem koukala jen   proto, že jsem chtěla   vědět, co z toho vzejde.
A když se na začátku   druhé půlky objevil Bolek   Polívka s Jirkou Mádlem jako   učněm a měli středověké   kolečkové brusle, šla jsem   do kolen! No, ale do konce   jsem to dokoukala, žádné   zvláštní dojmy z filmu   nemám, ztracený čas.
Ale je to škoda, s   tímhle tématem by se dal   natočit pěkný a poutavý   film.
Candy
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 30.11.2011
Jo, tak tenhle film vidím už   asi po páté, pokaždé mě   dostává. Drogově závislí   bylo, je a bude asi věčné   téma. Skvělé herecké   obsazení i výkony,   dramatické scény, celkově   depresivní film, ale snad   někoho odradí od drog. Proto   byl nejspíš primárně   natočený. Drogy dělají   své, potkávám tyto lidi   dost často v práci a   zároveň jsem matka, takže   tento film prožívám opravdu   naplno. Je těžké bojovat se   závislostí a jen malému   procentu se to podaří. Na   tomhle filmu oceňuji   především to, že ukazuje,   jak jednoduše se člověk k   drogám připlete a jak   těžké je pak se jich   vzdát. Doporučuji každému   aspoň jednou shlédnout!
Časožrouti (The Langoliers)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 15.9.2015
kdo četl, jedna z   nejvěrnějších kopii knihy.   během filmu jsem si   vybavovala pasáže z knihy.   super natočené, Kinga   klasika. slepé dítě,   spisovatel a hromada dalších   různých typů lidí a jejich   reakce na vzniklou situaci,   že se proberu v letadle a   převážná většina lidí   není. stojí za to,   doporučuji
Červený trpaslík (Red Dwarf)
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 10.12.2014
9 z 10 jen kvůi tomu, že mě   pak víc nadchl Hotel Babylon,   ale jinak jsem na trpaslíkovi   vyrůstala, četla jsem ho a   je už součástí mého   života. Miluju anglický   humor a všechny postavy v   seriálu. Jen ty nejnovější   jsem ještě neviděla a to   mě mrzí, musím je sehnat
Čtyři slunce
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 7.4.2013
Nebýt toho zvláštního   konce, hodnotila bych víc.
Nemít manžela v   blázinci, možná by mě to   tak nezaujalo. Ale ač se to   nezdá, hodně autentický   film. Sice jsem nepochopila,   co tím chtěl vlastně autor   říct, ale v určitých   věcech se dotkl mých   osobních problémů a   podotýkám, zcela   věrohodně. Super herecké   výkony. Hlavně pan Roden.   Skvělý výkon a hodně   realistický.
Experiment (The Experiment)
Hodnocení: 5 / 10
Přidáno: 9.9.2013
Možná bych dala víc   hvězdiček, kdybych neviděla   dřív německou syrovější   verzi, ale snaha se cení a   téma je hodně zajímavé.
Falco (Falco - Verdammt, wir leben noch!)
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 25.8.2011
Falca jsem poznala přes tv   jako náctiletá chvíli   předtím, než spáchal   sebevraždu.
Když jsem   objevila film o něm, měla   jsem hroznou radost a doufala   jsem, že třeba díky tomu   pochopím, proč k tomu všemu   došlo. Byl to velmi osobitý   a zvláštně charismatický   člověk a myslím si, že se   jim ho opravdu podařilo   ztvárnit luxusně a on si to   zaslouží.
Opravdu   stojí za to vidět. Jen je ho   škoda, že se nedokázal dát   do kupy a skončil takhle.
Hodná holka (The Good Girl)
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 22.3.2009
Zajímavý a na konci smutný   příběh. Možná mě to tak   vzalo, protože jsem podobnou   situaci zažila. Určitě   neprohloupíte, když se na to   podíváte. Viděla jsem to 2x   a mohla bych na to koukat   pořád.
Hotel Babylon
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 10.12.2014
luxusní seriál. Předčí,   aspoň pro mě, červenýho   trpaslíka. Jen škoda, že   není víc sérií, bylo mi   hrozně líto, že už nejsou   další díly. Soucítila jsem   se všemi hlavními hrdiny   seriálu. Britský humor na   špici, nádherně podaný   život v luxusních hotelích   s přesnou dávkou sarkasmu a   vším, co k tomu patří
Hunger Games: Síla Vzdoru 2.část (The Hunger Games: Mockingjay - Part 2)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 21.4.2018
Sledovala jsem s napětím od   první části, nemá chybu,   nádherné série od začátku   až do konce. Jeden z   nejpovedenějších filmů, co   znám. I přes únavu v   těhotenství, toto jsem vždy   dokoukala do konce. Nechybí   napětí, gradace,   nepředvídatelné momenty,   člověk se nenudí, dychtivě   sleduje, co bude a to je jen u   malého procenta filmů.   Neskutečný příběh od   začátku až do krásného   konce :-)
Inland Empire
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 18.2.2009
Dodnes jsem si myslela, že   nejnepochopitelnější film   je Mulholland Drive, ale po   shlédnutí Inland Empire jsem   změnila názor. Celé 3   hodiny jsem to vydržela   sledovat, ale už po první   hodině jsem se v ději   absolutně ztratila. Líbí se   mi filmy, nad kterými se   člověk musí zamyslet, ale   tohle už je moc i na mě.   Věděl sám Lynch co vlastně   točí a jaká je pointa? Má   smysl snažit se to vůbec   pochopit? Pokud to někdo ví,   dejte prosím vědět. Ale   myslím si, že to stálo za   to, se na to podívat a   doporučuji. Pokud si chce   někdo zamotat hlavu, tak s   chutí do toho!
Interview s upírem (Interview with the Vampire)
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 23.3.2009
Už x let mám tenhle film   nahraný a nedám na něj   dopustit. Hvězdné obsazení   pro mne není tak důležité,   ale Bradu Pittovi, Banderasovi   i Kirsten Dunst to bylo šité   snad na míru. Věruhohodné,   mrazivé, strhující svým   způsobem drama musí alespoň   něčím zaujmout snad   každého. Zatím jsem   nenarazila na člověka,   který by tento film odsoudil-   Podívejte se ne něj,   neprohloupíte!
Já, legenda (I Am Legend)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 22.3.2009
Will Smith je výborný herec   v jakékoliv roli. Tenhle film   je toho příkladem. Tady se s   ním nezasmějete, ale   pobrečíte. Být sám, z   počátku se psem a pak svým   způsobem úplně, to už   komedie není.Je to spíš   film k zamyšlení. Možná se   to může časem opravdu   stát. A tím je ten příběh   mrazivější. Efekty super,   děj ještě lepší, celkově   je to akční, smutné,   dojemné, a do budoucna   možná hodně pravdivé, i   když si to možná nechce   nikdo přiznat. Skoukněte a   ohodnocujte si to sami, ale   určitě stojí za to, to   vidět
Jednotka příliš rychlého nasazení (Hot Fuzz)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 30.11.2019
Luxusní britský humor,   komedie, akční, výborná   zápletka a hustý konec.   Miluju tento film a ráda na   něj koukám zas a znovu
Karlík a továrna na čokoládu (Charlie and the Chocolate Factory)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 28.12.2008
Super filmeček! Manželovi se   líbí tedy hlavně proto, že   miluje čokoládu, já jí   zase tak nemusím, ale film si   mě dostal. Dá se na něj   koukat pořád. Johnny Depp   sice vypadá trochu blbě s   tím sestřihem ale námět   jedinečný, nové nápady,   pěkné triky, prostě   skvělý film na   odreagování. Doporučuji!
Klepání na nebeskou bránu (Knockin' on Heaven's Door)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 28.8.2015
jen pár německých filmů   stojí za to a tento je jeden   z nich. Depresivní smutný   film probíhající skoro   celý jako černá komedie, o   akci a vtip není nouze.   Občas člověk zapomene, o co   vlastně jde, ale vzápětí   to hned zase zjistí. Krásný   nápad takhle ztvárnit   poslední přání v malém   úseku života, který ještě   zbývá a to odhodlání a   síla to uskutečnit za   každou cenu....Věděla jsem,   že i přes ten veškerý vtip   budu brečet na konci, s tím   se počítá už na začátku,   ale stálo to za to a   doporučuji shlédnout
Králova řeč (The King's Speech)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 29.12.2012
Kdyby tam nehrál Colin Firth,   asi by mě nenapadlo, se na   tento film podívat. Luxusní   herecký výkon, celkově, i   když to vypadalo na nudné   téma, velmi poutavé a   emotivní.
Nevím,   nakolik to bylo přesné, co   se týká historie a   životopisu anglického   krále, ale dostalo mě to.   Super film a můžu jen a jen   doporučit!!!!
Králové ro(c)ku (Tenacious D in the Pick of Destiny)
Hodnocení: 6 / 10
Přidáno: 7.3.2012
Další americká ptákovina.   Ale občas se u toho člověk   zasměje a na odreagování po   práci to není špatný film.   Prroto dávám lepší   průměr.
Mamma Mia!
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 12.11.2011
Tak nazačátek bych podotkla,   že ABBA není absolutně můj   styl. Přepínám program,   když je někde hrajou.
Na tenhle film jsem se   podívala spíš z recese a   taky proto, že tam hraje   Colin Firth. První půl   hodinu jsem se jen smála a   říkala si, že je to   šílená kravina, ale pěkná   kravina! Pak jsem se zažrala   do děje, místy jsem si i   pobrečela a čekala napjatá   až do konce, jak to   dopadne.
Abba v tomhle   podání, písničky složené   do příběhu tak, že   dávají smysl, prožitek z   písní i bláznivé   scény,...Není, co dodat.   Suprovej film, hrozně mile   mě překvapil a   potěšil!!!!! Meryl Streep,   krásný výkon!!!
Mistr a Markétka (Mastěr i Margarita)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 19.4.2010
Už na škole jsem četla   knížku Mistr a Markétka.   Když jsem zjistila, že na   čt2 bude v seriálové   podobě a natočený v Rusku,   byla jsem zvědavá, jak se   jim takovýto žánr podařilo   zfilmovat. Musím říct, že   mě tato verze dost   potěšila. Vybavovala jsem si   to přesně tak, jak to   natočili. Téměř slovo od   slova vše dokonale sedí.   Určitě doporučuji. Ale   ocení to především ti, co   už četli knihu. Ta má své   kouzlo, které film   nenahradí, ale jsem se   zpracováním velmi   spokojená. Stojí to za to.
Mraky nad L.A. (Right at Your Door)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 24.6.2010
Očekávala jsem stereotypní   katastrofický film, ale   nakonec to bylo úplně jinak.   Příběh se téměř celý   odehrává v jednom domě.   Film působí spíš   psychologicky a je tam   krásně vidět, co s lidmi   udělá panika a strach ze   smrti. Neočekávaný zvrat na   konci filmu byl hustej.   Možná až moc vygradoval.   Ale oceňuji myšlenku a   nápad! Problém je v tom, že   tento film lze vidět jen   jednou. Pak už ztrácí ten   smysl, když vím, jak   dopadne. Ale přesto hodnotím   výborně!
Mrtví a neklidní (Warm Bodies)
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 22.6.2015
čekala jsem kravinu, ale   dostalo mě to. Ze začátku z   pohledu zombíků, jak to   vnímají, říkala jsem si,   to zas bude blbost, ale   zajímavá. Nebyl to špatný   nápad tvůrců, udělat to   jinak a dát zombíkům šanci   :-) Stojí za to vidět. Jsem   ráda, že jsem to dokoukala a   tenhle film fakt překvapil   tím, že se vymyká ostatním   a má příběh i vtipné   zápletky
Mulholland Drive
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 21.7.2010
Mé první seznámení s   Lynchem a úplně mě to   nadchlo. Miluju zmatené a   nezvyklé filmy. Tohle bylo   nad mé očekávání.   Párkrát jsem se v tom   ztratila a nemůžu říct,   že jsem vše plně pochopila,   ale to snad ani nejde. Super   obsazení, zpracování a   vůbec celý námět. Ale   pokud se někdo chce úplně   ztratit v ději, doporučuji i   Inland Imipre. Opět skvělý   film od skvělého Davida   Lynche. Díky Mulholland drive   jsem shlédla téměř   všechny jeho filmy a   rozhodně této zkušenosti   nelituji!
Muži v říji
Hodnocení: 4 / 10
Přidáno: 27.3.2012
4 body v hodnocení je možná   trochu přehnané, Ale je to   svým způsobem bohužel i   příběh z reálného   života. Ve zkratce je film   cca o tom, že jedna vesnice   se díky soutěži z   myslivosti snaží   přesvědčit premiéra, aby   dostali dotace na silnici. A   jak jinak než přes alkohol a   jídlo a program. Klasický   příklad českého   vlezdozadkovství.

TV Program

ČT1 - A máte nás holky v hrsti (1980...

14:00 - 14:45

32 minut již uběhlo
13 minut zbývá do konce

ČT2 - Průšvihy první republiky

14:15 - 14:40

17 minut již uběhlo
8 minut zbývá do konce

NOVA - Odložené případy (2003) [TV se...

14:00 - 15:00

32 minut již uběhlo
28 minut zbývá do konce

Prima - Policie Hamburk (2007) [TV ser...

14:25 - 15:25

7 minut již uběhlo
53 minut zbývá do konce

Český lev Oscar

Filmová databáze v číslech

Filmů: 168042
Osobností: 664614
Fotografií: 658340
Plakátů: 316356
Obsahů a biografií: 154818
foto

Komerční sdělení

Seznam DVD

Potřebujete si udělat pořádek ve filmech? Tak právě pro Vás je tu tento program.

foto

Filmová škola

Staňte se hercem, herečkou.

foto

Poslední komentáře

Výměna manželek (2004) [TV pořad...

Výměna manželek
Opět se ukázalo, že prostý   lid nedokáže pracovat dle   podstrčeného filmového   scénáře. Výsledek je   otřesný. Pokud chtějí   tvůrci pobavit více >

Autor: pohledvenkova | Hodnocení: 1 / 10

Tau (2018)

Tau
Nebýt těch filosofických   debat, bylo by to lepší. Po   skvělém začátku to začne   drobátko drhnout, ale při   životě to udržují   občasné více >

Autor: Pitryx | Hodnocení: 7 / 10

Krásy evropského pobřeží (2005) ...

Krásy evropského pobřeží
Hodně povedený francouzský   dokumentární cyklus. Série   poučných a atraktivně   nasnímaných desetiminutovek   s perfektně padnoucím   více >

Autor: klasifikátor | Hodnocení: 8 / 10

Najednou jsme rodina (2018)

Medvedíci

Najednou jsme rodina
Nemyslím si, že ide práve o   komédiu. Ono to vtipné moc   nie je, skôr ide o film zo   špecifického prostredia.   Chvíľami pekný, chvíľami   více >

Autor: volam.sa.pistik | Hodnocení: 7 / 10

Ohňostroj v Aspern (1987) [TV in...

Ohňostroj v Aspern
Velmi zdařilá historická   inscenace režiséra Pavla   Háši. Divák se ocitá ve   Vídni někde na konci   19.století v sídle   stárnoucí více >

Autor: klasifikátor | Hodnocení: 8 / 10

Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení